Сорт чи гібрид (F1) Сорт
Група стиглості Середньорання, 73-75 днів
Сортотип Італійська сітчаста
Вміст цукру, % 11-15
Форма плоду Ребриста, дольчаста, округло-овальна
Вага плоду 1,7-2,5
Забарвлення поверхні плоду Яскраво-жовте
Поверхня плоду Суцільна сітка
Забарвлення м'якуша Кремове із зеленкуватим відтінком
Аромат Сильний медовий
Особлива відмінність Сорт має екзотичний привабливий смак. М'якуш солодкий соковитий,із густим медовим ароматом. Не схильна до сонячних опіків, добре витримує посуху. Транспортабельність висока. Для вирощування тільки у відкритому грунті.

Диня Ефіопка

Виробник:
Україна
Сума мінімального замовлення
3000 грн.
Спосіб доставки замовлень
Безкоштовна доставка при замовленні від
12 000 грн.
Опис

Диня Ефіопка - середньоранній (70-80 днів) сорт. Плоди округло-овальні, яскраво-жовтого кольору, покриті суцільною сіткою розділеною на сегменти, що надає вигляд скибочок. Маса від 3 до 7 кг. Шкірка злегка шорстка, товста, дуже еластична, завдяки чому плоди довго зберігаються, легко транспортуються. М'якоть майже білого кольору, надзвичайно ароматна, соковита та має медово-солодкий смак. Листя характерної серцевидної форми. Для споживання у свіжому вигляді.

Вирощування

Сорт для відкритого ґрунту, вирощується безрозсадним способом та розсадою. Висівають насіння на глибину 2 - 4 см. Сходи з’являються на 7 добу при +28 - 30°С, після чого температуру, три або чотири доби знижують до +16 - 18°С. У сонячні дні підвищують до 25 - 30°С, а у хмарні — утримують на рівні +20 - 22°С. Вночі температура повинна бути +16 -18°С. За тиждень до пересаджування розсади необхідно провести загартування. Розсаду висаджують у відкритий ґрунт у 40 добовому віці, при наявності 2 – 3 справжніх листків. Найоптимальніша температура для утворення зав’язі 25 - 30°С. Захищені від вітру та достатньою кількістю сонячного світла ділянки як найкраще підходять для отримання плодів високої якості. Культура гарно переносить посушливі періоди, сильне перезволоження ґрунту веде до негативних наслідків, корінь починає загнивати, а згодом призводить до загибелі всієї рослини. Для отримання високого врожаю, слід обмежити розвиток вегетативної частини рослини. Для цього необхідно проводити прищипування. Прищипують головний пагін і залишають 2 – 3 бокових. Таким чином, поживні речовини витрачаються не на нарощування зеленої маси, а йдуть на формування плодів. Легкі, гарно аеровані з нейтральною реакцією ґрунти, що добре прогріваються як найкраще підходять для отримання врожаю високої якості. Для гарного росту та розвитку, а також отримання якісних плодів необхідно вносити органічні добрива.

Подібні товари
foto Диня Кредо F1
foto Диня Криничанка
foto Диня Мілан F1
foto Диня Тітовка