Сорт чи гібрид (F1) Сорт
Група стиглості Пізньостиглий (140-160 днів)
Сортотип Флакке
Довжина коренеплоду 18-24 см
Зберігання Тривале
Особлива відмінність Без зелених плічок, стійкість до розтріскування, стабільна врожайність, невибагливість до технології, універсальність, високі смакові й товарні якості.
Врожайність 8-9 кг/м²

Морква Осіння Королева

Виробник:
Вибрати необхідну упаковку
Садиба
Садиба
Кількість насіння: 10 г
Для вирощування на площі: 25 м2
Традиція
Традиція
Кількість насіння: 2 г
Для вирощування на площі: 5 м2
Традиція
Традиція
Кількість насіння: 10 г
Для вирощування на площі: 25 м2
Satimex
Satimex
Кількість насіння: 500 г
Опис

Морква Осіння Королева - пізньостиглий (140-160 днів) сорт сортотипу Флакке для посіву у відкритий ґрунт ранньою весною й під зиму. Коренеплоди видовженої конічної форми, довжиною 18-24 см, вирівняні, без зелених плічок, із яскраво-помаранчевою, соковитою й хрумкою серцевиною, солодкуватою на смак, із високим вмістом каротину. Врожайність 8-9 кг/м2. Сорт стійкий до розтріскування, добре зберігається, консервується, заморожується, сушиться. Вживають у свіжому вигляді, кулінарних стравах, соках і пюре. Популярний серед фермерів і городників за стабільну врожайність, невибагливість до технології, універсальність, високі смакові й товарні якості.

Вирощування

Насіння висівається у вологий ґрунт на глибину 1-3 см з нормою 0,12-0,6 г/м2, проростає вже за температури +3-5°С, оптимальна для росту +18-25°С. Сходи з’являться через 20-30 діб. У фазі 1-2 справжніх листків посіви потребують проріджування, оптимальна густота стояння рослин 70-140 шт./м2. Морква досить вимоглива до рівномірного зволоження ґрунту впродовж всієї вегетації. Важкі, кислі й погано окультурені ґрунти непридатні для її вирощування.

Подібні товари
foto Морква Амстердамська
foto Морква Карлена
foto Морква Каротан
foto Морква Скарла