foto

Біостимулятор росту для рослин «Кропмакс»

Дата публікації: 15.03.2024

Щоб мати гарний врожай високої якості необхідно заздалегідь подумати про те, як правильно виростити розсаду та що потрібно застосовувати, щоб вона росла міцною та здоровою.

Міцна розсада починається з гарно обробленого насіння якісним біостимулятором росту.

Одним з таких є натуральний біостимулятор-добриво «Кропмакс» призначений для активації ростових процесів та живлення рослин усіх видів плодоовочевих та декоративних культур. Використовується як для позакореневого листкового підживлення так і для обробки насіння.

Обробка насіння перед посівом прискорює проростання, сприяє збільшенню росту та розвитку кореневої системи, і сприяє синтезу фітогормонів, що сприяють подальшому розвитку рослини. Біостимулятор сприяє активізації метаболічних процесів у насінні, сприяє енергійному розвитку проростка.

Біостимулятор «Кропмакс» єдиний у своєму роді, оскільки містить усі форми в активній фазі:

Ауксини - сприяють утворенню коренів, розвитку цвітіння, плодоношенню та формуванню тканин ростучих пагонів;

Цитокініни – активують процес поділу клітин, зменшують процес старіння та розпаду клітин, сприяють цвітінню та формуванню органів розмноження;

Гібереліни - стимулюють ріст клітин, прискорюють розвиток пагонів і збільшення розміру плодів, сприяють активному утворенню білків;

Абсцизова кислота - контролює процес старіння листків та дозрівання плодів, підвищує стійкість до солоності, посухи та низьких температур;

Етилен - сприяє формуванню та дозріванню плодів, зміцнює пагони, впливає на процеси старіння рослин;

Амінокислоти - відповідальні за створення білків, складних вуглеводів, жирів та інших важливих рослині сполук;

Елементи живлення - утворення органічної маси, забезпечення енергією всіх обмінних процесів та біосинтезу, контроль над диханням та фотосинтезом, формування факторів стійкості до морозів, посухи та інших стресових умов.

Вітаміни - виконують роль антиоксидантів, регенераторів та регуляторів метаболізму;

Ензими - каталізатори біохімічних процесів;

Полісахариди – джерело енергії для поділу та росту клітин.

Завдяки своєму складу стимулятор росту сприяє збільшенню врожайності від 15 до 25%, покращує якість плодів,  підвищення продуктивності застосованих добрив, що дозволяє зменшити потребу у них на 20-30%, захист від посухи та інших стресів забезпечується за рахунок швидкого розвитку та розгалуження кореневої системи, що призводить до значного підвищення стійкості рослин, значне підвищення стійкості культур до захворювань та шкідників, покращення процесу відновлення рослин після шкоди, спричиненої градом, приморозками, пересаджуванням. 

Спосіб використання та дозування

Обробка насіння томатів, баклажанів та перцю – 1-2 мл/кг насіння. При появі 4-5 справжніх листочків, а також під час бутонізації – 5 мл на сотку.

Передпосівна обробка насіння огірків – 1-2 мл/кг, під час бутонізації та цвітіння – по 5 мл на сотку.

Обробка насіння капусти – 1-2 мл/кг. При появі 4 – 6 справжніх листків – 5 мл на сотку, під час формування качана – 5 мл на сотку.

Обробка насіння моркви та буряку – 1- 2 мл/кг. Коли з’являється 4 – 6 справжніх листків норма внесення становить – 5 мл/сотку. Під час змикання рядків необхідно вносити – 5 мл/сотку.

Насіння цибулі обробляють використовуючи 1 – 2 мл/кг, при появі 4 – 6 листків норма складає – 5 мл на сотку. Коли відбувається інтенсивний ріст вегетативної маси – 5 мл/сотку.

Використання біостимулятора – добрива «Кропмакс» підвищить якість розсади, стійкість її до захворювань та шкідників, що сприятиме значному збільшенню врожайності, а також підвищенню товарних якостей плодів.

Коментарі до публікації
Додати новий коментар
Схожі новини