Посів здійснюють у липні або на початку серпня, щоб збирати урожай ще у жовтні. Догляд за сходами розсади огірка такий самий, як і при вирощуванні для першого обороту.
Восени, коли світловий день поступово коротшає, частішає похмура погода, і активізуються захворювання, навіть у добре підібраних гібридів огірка може сповільнюватися ріст зав'язі.
Щоб цього уникнути та сприяти швидкому росту зеленців, необхідно забезпечити рослинам оптимальне мінеральне живлення тут ми рекомендуємо використовувати Кропмакс.
У літньо-осінньому циклі вирощування огірків особливо важливо приділяти увагу захисту від хвороб. При появі перших ознак захворювань необхідно проводити локальні обробки засобами захисту.
Рекомендується поливати огірки невеликими дозами, тому крапельне зрошення є ідеальним варіантом. Вода повинна бути теплою, а частота поливу залежить від освітлення.
Чим більше сонця отримують рослини, тим інтенсивніше відбувається фотосинтез, і тим більше води вони потребують. Разом із водою бажано вносити поживні елементи для кращого засвоєння.
Збирати врожай рекомендується щодня, коли зеленці досягають довжини 10-12 см. Інакше рослини можуть виснажуватися.
Який гібрид обрати для другого висіву
Не всі гібриди огірка, підходять для вирощування у другому обороті. Кінцевий результат значною мірою залежить від правильного вибору гібрида.
Самозапильні:
Комахозапильні:
Читайте також: Вирощування буркуну